شرکت وزین ترابر تهرانی (سنگین و فوق سنگین)

این شرکت در سال ۱۳۴۰ با هدف انجام امور حمل و نقل جاده ای، پروژه های عمرانی و اقتصادی کشور و با در اختیار داشتن تعدادی کامیون و تریلرهای کفی آغاز بکار کرد.
در طول این مدت و با توجه به نیازهای پروژه های مذکور از تعدادی کمرشکن های ۵ الی ۱۱ محور و جرثقیلهای سبک و سنگین در انجام امور بارگیری، حمل و تخلیه تجهیزات پروژه ها استفاده نمودیم تا سرانجام در سالیان اخیر با بهره گیری از تجارب مدیریت و کارکنان با سابقه این شرکت و سرمایه گذاری کلان و خرید ماشین آلات و تجهیزات از شرکت گلدهوفر آلمان در زمره دارندگان وسائط حمل و نقل سنگین (بوژی) قرار گرفته و دارای بیشترین تعداد بوژِی گلدهوفر ساخته شده بین سالهای ۲۰۰۵ الی ۲۰۱۱ در ایران می باشد (بیش از ۷۰ محور) و در پناه الطاف خداوند توانسته ایم خدمات شایان توجهی در انجام عملیات بارگیری، حمل و نصب تحهیزات سنگین و فوق سنگین پروژه های اقتصادی کشور به ارگانها و سازمانهای زیربط ارائه نماییم.
اصلی ترین هدف شرکت حمل و نقل وزین ترابر تهرانی تضمین ایمنی و سلامت کالا در طول پروسه حمل می باشد. و برای نیل به این هدف آموزش کارکنان با تکنو لوژی و متدولوژی روز را سرلوحه کار خویش قرار داده است